| FLORENTINAndreea a întrebat:

Neata. Mama si-a cumparat acum câteva luni un telefon Allview. Când am facut setările telefonului, am pus la contul de google play contul meu. Atunci când descarc aplicatii pe telefonul meu nu are nimic, dar când ea încearcă sa descarce ceva nu poate. Avea Facebook instalat si din greseala l-a sters si nu il poate descărca de pe google play. Am cautat pe net solutii, dar nu a mers niciuna. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Sterge contul de google din telefon si adauga-l din nou. Daca nu descarca de pe net apk cu Facebook, il bagi pe telefon prin cablu de date si il instalezi din manual.

| FLORENTINAndreea explică:

Am încercat sa ii fac în cont al iei si nu merge nici asa.

| tpmșiept a răspuns:

Ai încercat să faci un cont pentru mama ta și să o înregistrezi cu acela?