| BlackNinja a întrebat:

Neata TPU.Ma gandeam sa imi achizitionez un Samsung Galaxy S2 Plus.As vrea sa aud pareri de la posesori.E un telefon bun? Ce jocuri merg pe el? Isi merita banii?

3 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Se zicea odată că telefonul de la Smasung, respectiv Galaxy S2, ar fi fost cel mai reușit model din seria Galaxy S.
Probabil că încă se merită să dai banii pe el, dar asta dacă ai de ales între el și telefoane de aceeași "vârstă".

| AnimatedSignature a răspuns:

Pai un prieten si l-a luat cu 1400 lei, ii merge Subway, si merge foarte clar si fara lag ( am spus subway ca sa precizez ca merg si jocurile de genul asa, ca subway, si nu e armv6. )

| NickPop a răspuns:

Isi merita banii pe deplin! Ti-l recomand cu caldura, dar, decizia iti apartine doar tie!