| xIndIvIduaL a întrebat:

Neata! Vreau sa imi achizitionez telefonul SONY XPERIA T.Trebuie sa aleg intre el si SAMSUNG GALAXY S3 MINI.Eu as alege pe SONY doar ca problema este ca are baterie incorporata.In caz ca se strica bateria, platesc mai mult pentru reparare si trebuie dus neaparat la service?

1 răspuns:
| wolfrram a răspuns:

Bateria nu are cum sa se strice, eventual trebuie schimbata dupa vreo 3 ani ca deja e slabita, bateria incorporata e mai greu de schimbat si cred a totusi o sa coste mai mult in service. Sper ca te-am ajutat.winking