| Adita1988 a întrebat:

Nimeni? ..Salut, am o nelamurire si eu si postez aici fiindca e cea mai populata categorie big grin, deci:

Daca am cartela Orange si am apel in asteptare activat si vreau sa bag cartela Vodafone, ramane setat apelul in asteptare? intreb fiindca am patit-o cu cineva, care a scos cartela de Orange si si-a bagat-o pe cea de Vodafone, iar cand am sunat imi dadea ocupat, ca si cand vorbea la telefon, dar ea sustine ca nu vorbea, desi mi-a sunat ocupat vreo 10 min big grin, exista posibilitatea sa se dezactiveze apelul in asteptare? ea sustine ca a fost de la retea...ma rog...a mai patit careva, sau pareri, chiar am nevoie, multumesc

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Depinde si de telefon, daca este codat nu merge sa schimbi cartelele intre ele, cel mai bine este sa faci o proba.

| Adita1988 explică (pentru Grimmjow69):

Nu este codat...

| Grimmjow69 a răspuns (pentru Adita1988):

Fa o proba, suna unul dintre parinti/prieteni si vezi daca da ocupat.