| Luiza01 a întrebat:

Nokia 302 Asha este un SmartPhone?
sau Samsung Corby este SmartPhone?

Răspuns Câştigător
| Scott a răspuns:

Eu zic ca da si da. Daca vorbesti de corby 1 ( primul), e smartphone... Poti intra pe facebook, poti suna, poti citi mailuri daca nu gresesc... Iar Nokia ashan302, nu trebuie neaparat sa fie 15 mii de milioane si sa fie touch ca sa fie smartphone. Nokia asa 302 este un smartphone ieftin. Acum depinde ce inseamna telefon "inteligent" pentru voi

| Luiza01 explică (pentru Scott):

Asta nu inteleg de ce oamenii cred ca un SmartPhone trebuie sa fi e neaparat foarte scump si in general cu touch

2 răspunsuri:
| qkata a răspuns:

Nu si Nu