| Gekkō a întrebat:

Nokia asa 206 - Îmi poate spune şi mie cineva despre acest telefon? Numai cine îl are personal, ceilalţi, nu daţi răspunsuri aiurea (şi nu vreau lista aia cu specificaţii de pe net)
Vreau să ştiu cât ţine bateria, muzica (la căşti) dacă merge bine, poze, jocuri...

(şi sper ca de data asta să nu mai răspundă un amator disperat după fundă, sămi dea lista cu specificaţiile telefonului de pe net sau răspunsuri seci)

2 răspunsuri:
| clIc a răspuns:

Nu l-am avut dar iti dau un link cu specificatile acestui telefon: http://www.gsmarena.com/nokia_206-5138.php

| Gekkō explică (pentru clIc):

!
Citeşte.....tot ce am scris mai sus!