| Gekkō a întrebat:

Nokia asa 206, se merită? Dacă îl are cineva, daţi câteva delatii (baterie, poze, muzică, video, jocuri etc)
*nu vreau să-mi daţi lista cu specificaţiile, aşa mă puteam uita eu...

5 răspunsuri:
| KaterinaРомановский a răspuns:

În primul link dat de narcis, ai sub specificații opinii ale oamenilor care au acest telefon, exact ce cauți tu! Dar dacă nu știi engleză, mai greu să-ți dai seama că link-ul e bun!
O colegă de la facultă are telefonul ăsta. Vine cu o mulțime de aplicații și jocuri preinstalate, dar cam atât. E bun la baterie, dar la poze e nașpa, la fel și la muzica din căști. Bine, poate că mi se pare mie nașpa fiind obișnuită cu sunetul unui iPhone, deci eu am luat în comparație și mi se pare că se aude groaznic! În schimb se aude tare difuzorul când te sună cineva!
Eu ți-aș putea da un link unde găsești mai multe păreri, deși nu văd ce e așa greu să scrii pe google "Păreri Nokia Asha 206".

| Gekkō explică (pentru KrEaThYvE):

Da nu tot Nokia asa 206 am spus şi eu? pff...
Şi am specificat clar, nu vreau lista cu detalii! Le ştiu, vreau cineva care are acest telefon să-mi spună despre el.
Oameni buni, citiţi întrebarea complet!

| KrEaThYvE a răspuns (pentru Gekkō):

Si eu ti-am spus ca acolo iti zice clar... sunetul, bateria, aparatul foto,, dar nu cred ca le-ai vazut...

| Gekkō explică (pentru KrEaThYvE):

Omule, em tot văzut chestii d'alea dar nu mă interesează.
vreau părerile celor care au acest telefon, înţelegi? Vreau să ştiu de la ei, să văd, se merită sau nu, nu să-l iau degeaba.
Dacă nu ai telefonul ăsta şi trimiţi detaliile alea de pe net, nu te băga, bun?
Data viitoare, citeşte atent întrebăriile pân la capăt.