| Zdog a întrebat:

Nokia Lumia 520, IPhone 3GS, replica IPhone 6 care credeti ca este mai bun sa il cumpar.

7 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Nokia lumia 520. motive iphone 3gs este foarte vechi si nu ai ce face cu el decat sa vorbesti nu merg jocuri, iar iphone 6 replica nu exista pentru ca nu a aparut originalul

| Happyjump a răspuns:

Lumia 520 ar fi cea mai buna varianta, iphone3gs nici nu cred ca mai exista e foarte vechi

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Nokia lumia 520 ii mult mai bun decat celelalte.

| ricoset a răspuns:

Lumia 520

| Qweeeeeer a răspuns:

3gs

| HeyMan a răspuns:

Daca vrei un telefon cu care sa te dai doar mare alege IPhone6, dar dintre astea, Lumia este Ok! happy

| Perdeica_Alexandru_1990 a răspuns:

Toate sunt foarte folositoare dar tu iti alegi ce vrei tu eu ti*as recomanda Nokia Lumia 520, Nokia fiind cel mai buna firma de telefoane pe care le cunosc si eu am tot Nokia si sunt foarte multumit de el, pot face poze super tari si are un android puternic pentru jocuri! Iti recomaand Nokia Lumia 520! Funda!