| Meow7654678 a întrebat:

Nokia lumia 520 sau Huawei Y530? De ce?

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pentru ca.

| kar1GaNNN a răspuns:

Nokia Lumia 520, are sistemul de cooperare windows 8 si are androidul mare, poti sa te joci foarte bine. happy

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Http://bit.ly/1qvISSs (link generat de conversion marketing)
Nokia Lumia 520 deoarece este mai rezistent, mai bun, merg mai multe jocuri pentru ca ruleaza cu android, muzica se aude foarte bine, raspunde repede la comenzi

| alex123andru123 a răspuns (pentru CristinaMaria1987):

Ruleaza cu windows phone

| alex123andru123 a răspuns (pentru CristinaMaria1987):

Nokia 520! Pentru ca telefon foarte bun! nu te lasa influentat negativ de faptul ca unele jocuri care pentru android sunt gratiuit la windows phone costa. Apar si pe windows gratuit. Plus ca un windows phone ruleaza mai bine! Il am de ceva timp si nu am nici o problema si l-am si scapat de multe ori pe jos + ca te poti juca fruit ninja cu un cutit, ecranul nu se zgariewinking ( se zgarie foarte greu, poti sa il tii fara husa in buzunar cu cheile)

| CristinaMaria1987 a răspuns (pentru alex123andru123):

Windows voiam sa zic, dar am scris in graba si nu mi-am dat seama big grin

| biutza1419 a răspuns:

Huawey pentru ca Nokia Lumia 5320 e cu windows 8 si unele jocuri care sunt gratis, tu le iei cu bani.