| zickuo a întrebat:

Nokia Lumia 530. Ce părere aveţi despre cameră? Şi despre faptul ca nu are cameră frontală?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nokia 530 si 630 au dat cele mai mari rateuri. Cauta altceva. Eu m-am hotarat la Nokia 830.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E un telefon foarte bun chiar daca nu are camera frontala!
Camera de pe spate face poze impecabile. Am auzit multe laude la faptul ca, camera de pe spate e buna!

| wasilika24 a răspuns:

Daca este Nokia lumia 530 originala este foarte faina chiar si fara camera frontala, camera face poze in claritate HD ear video in calitate de 1080HD deci e foarte buna