| george9510 a întrebat:

Nokia x7-00 se mai fabrica ca nu mai gasesc in nici un magazin...

6 răspunsuri:
| xDr0gs a răspuns:

Cum sa nu! Normal ca se mai fabrica.

| george9510 explică (pentru xDr0gs):

Atunci spune-mi si mie unde il gasesc vreau sa-l cumpar dar nu stiu de unde majoritatea magazinelor nu il au pe stoc... o sa incerc la germanos dar e cam scump gaseste-mi te rog un magazin care il are in stoc mai ieftin de 12 milioane dau funda

| aly300 a răspuns (pentru george9510):

E frumos telefonul dar eu iti recomand un Motorola motoluxe are procesorul mai mare, ramul mai mare si este pe android(eu zic ca e mai bun ca symbian) 1000lei la germanos

| george9510 explică (pentru aly300):

Dar vreau unul care sa aiba camera de minim 8 mp si pentru muzica...

| aly300 a răspuns (pentru george9510):

Are 8mp și poti sa bagi muzica