| llleo a întrebat:

Noroc. Mi-am cumpărat niște căști bluetooth și mi se tot intrerupe muzica. Menționez ca orice am avut, boxa sau orice altceva pe bluetooth, mi se intrerupe. Deci de aici constat ca bluetoothul telefonului e de vina. E un Huawei p smart. O mână de ajutor, dacă se poate.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauza este telefonul, du l la reparat sa vada ei ce are

Bula
| Bula a răspuns:

Telefonul lucreaza cu acelasi unitate de procesare pentru wi-fi si bluetooth.
Din acest motiv, daca navighezi pe internet prin wi-fi, atunci poate sa fie sacadata transmisiaprin bluetooth.
Solutia este sa folosesti telefonul ori doar pentru ascultare muzica (fara sa navighezi pe internet), ori invers.

| Evolution a răspuns:

Incearca sa dai o resetare generala la telefon, poti sa te duci la orice service gsm (daca nu mai ai garantie la el ). Probabil modulul bluetooth este stricat.
Daca este asa, tu nu ai ce face, doar un electronist poate sa il repare sau sa il inlocuiasca.
Succes!