| Dannyy91 a întrebat:

Note 3 vs Iphone 5S vs Samsung S5. Pe care l-ati alege? Argumentati raspunsul

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 3, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Note 3 pentru că are un ecran mai bun și memoria ram mai mare.

| gelu1970 a răspuns:

Note 3

Răspuns utilizator avertizat
| Vvistula a răspuns:

Note 3, putere, marime si prestanta, ce vrei mai mult?

| Biancutzika a răspuns:

Eu as alege Iph. Note 3 si S5 sunt prea mari. Crede.ma te.ar incomoda.Alea nici nu incap in buzunar. Ce faci le tii in mana? Funda?