| vampiresaresexy a întrebat:

Nu cred ca se poate asa ceva, dar cine stie, poate nu stiu eu?! Ma intrebam daca e posibil sa asculti o conversatie de pe telefonul mobil. Adica sa reascult pur si simplu o convorbire pe care am avut-o cu cineva.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca telefonul permite, convorbirea se poate inregistra si se poate pastra in memoria telefonului de pe care ai vorbit. Depinde foarte mult de modelul telefonului. Cu un mobil fara functie de inregistrare nu ai cum sa-ti pastrezi conversatiile dorite. Ele nu se stocheaza automat, ci trebuie ca tu sa activezi si sa opresti procesul de inregistrare in timpul convorbirii.

| Reek54 a răspuns (pentru dannyel86):

A dat un raspuns foarte bun, daca nu intelegi ceva, ma poti contacta si pe mine sa-ti explic mai mult.

| dannyel86 a răspuns (pentru Reek54):

Ai primit un mesaj privat.
Imi trimiti acolo detaliile care te intereseaza.

3 răspunsuri:
| DubitaDanu a răspuns:

Cretca cineva te-a filmat si tia trimis filmul