| EveLorre a întrebat:

Nu de mult mi-am cumparat telefon de la RDS cu abonament Digi Optim Nelimitat si nu am mesaje. Mi-ati putea da cateva aplicatii, site-uri cu ajutorul carora as putea sa trimit mesaje pe Orange, de exemplu? Si daca s-ar putea, cealalta persoana sa nu fie nevoita sa aiba aplicatia respectiva.
Si inca o intrebare. la aplicatia " Line: Free calls & messages " daca trimit un mesaj unei persoane care nu are aplicatia respectiva, primeste mesajul?
Funda.

Răspuns Câştigător
| noink a răspuns:

Nu cred ca exista asa o aplicatie. Dar iti recomand Whatsapp( dar de net sau wi0fi ai nevoie), Viber - ambele trebuie sa fie detinute si de cealalta persoana. Sunt gratuite si 100% safe.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foloseste o aplicatie gen whatsapp sau skype, alta varianta nu ai