| Anonim234578890 a întrebat:

Nu imi mai merge aplicatia messenger si de 3 ore tot incerc sa rezolv. Cand deschid aplicatia nu pot vedea nicio poza a prietenilor, a mea, de la story, cand apare chat-ul in lateralul ecranului sau din conversatii. Ce se intampla si cum pot repara asta? Am incercat sa dezintalez si reinstalez aplicatia, sa-i dau restart telefonului si sa ma conectez la alt cont ca poate nu merge cu al meu, nimic. Va rog mult sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| bubu12234 a răspuns:

Aplicatia messenger mereu a avut asemenea probleme, multa lume se plange de ea. eu iti recomanf Facebook lite, poti trimite mesaje foarte bine.