| 757474 a întrebat:

Nu imi mai merge camera foto, spune ca temperatura dispozitivului este ridicata! Am șters si datele aplicației, am scos cardul si degeaba. Ma poate ajuta cineva, va rog frumos!

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Te duci la un gsm si aflii cauza problemei, posibil bateria sa fie prea incalzita dar sincer sa fiu nu am auzit de o asemenea eroare pana acum. Trebuie sa ajungi la un gsm cu telefonul sau daca ai garantie, il trimiti la garantie.
Oricat de mult ai folosi un telefon si oricat de mult s-ar incalzi, nu are voie sa se incalzeasca asa de tare incat sa iti arate eroarea aia.

| cris914 a răspuns:

Daca este vorba de camera unui tel, probabil ai facut update la soft, daca este asa reinstaleza softul original si nu vei mai avea probleme, de obicei un rom care are prea multe cerinte de la un anume tel mai slabut (1-1.5 g ram, procesor slab ca putere...)va face praf bateria, va incinge placa de baza a telefonul si bateria atat de mult incat si camera nu va mai functiona din cauza bateriei, nefiind indeajuns de multa putere(curent)

| 757474 explică (pentru cris914):

Telefonul nu este încălzit