| awspam a întrebat:

Nu inteleg ce e cu eroarea de cod mmi si reta la telefon doresc sa fac redirectionare de apel si nu merge

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fără credit pe cartelă?

| awspam explică:

Cartela e noua am dat anulare la extrapotiune si am luat inapoi 5e dar nimic tot asa, am pus si pe 2g 3g nimic nu stiu ce sa fac, am pus cartela si in alt telefon tot nimic
am batut si cu *21*numar# am scos si casuta vocala nu stiu sincer
aparent tehnologia de azi e mai inapoiata ca ceea din 1990

| sierra1 a răspuns (pentru awspam):

"at anulare la extrapotiune si am luat inapoi 5e" - eu totuși cred că n-ai credit. Mai pune câțiva eu dacă e cartela ta