| MihaiEddy93 a întrebat:

NU ma pot decide ce companie de telefonie mobila sa aleg. Deci am pe voda vreo 50 de colegi, pe cosmote am 45 si pe Orange 13. Voi ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| Constantin_Radu_1994 a răspuns:

Sal mihai in primul rand Vodafone a scazut mult e cel mai slaba compania de telefonie dupa cosmote si orange.Depinde eu am avut cosmote dar acum o dau pe Orange. Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

Vodafone.

| kenNNzorFTW a răspuns:

Vodafone este foarte buna, eu am avut si cosmote si Orange, dar am renuntat la ele. Sunt extraoptiuni la greu, eu folosesc aia la 5euro (3000 min/sms in retea, 75 min nat. 15MB internet)
Bafta!