| Alex19950 a întrebat:

Nu ma pot hotara ce sa aleg intre Lg optimus L9 si Samsung galaxy s3 minisad Voi ce m-ati sfatui si de ce?

5 răspunsuri:
| Piratul10 a răspuns:

Eu as lua un Samsung Galaxy S3 mini.S3 are Android mai bun, e mai ușor, memorie mai mare....si e Samsung e firma buna si imi place telefonul.

| mateivali98 a răspuns:

Samsungul.
L-am vazut la un prieten, m-am si jucat pe el si merge foarte bine pentru un android.

| xxx8 a răspuns:

Pai samsungul deoarece LG l3, 5,7, 9 au lag chiar si cand dai preview meniului merge f greu nu se merita sa iti iei un LG (a ramas doar brandul de firma in rest e praf) deci Samsung s3 miniwinking

| angi_4331 a răspuns:

S3 mini

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Daca as fi in locul tau as alege un s3 mini din urmatoarele motive:

-procesor performant
-gps
-camera de 5mp
-camera secundara pentru apeluri video si alte functii
-ecran tactil deosebit de fidel
-sistem de operare android
Iti recomand sa arunci o privire si aici: http://bit.ly/1bJax8x peste parerile celor care l-au cumparat deja.