| YoDenii a întrebat:

Nu mai gasesc folderul "Camera" pe telefon, avand in vedere ca imi spune ca am poze in acel folder. Tin sa spun ca, acum ceva timp, am sters un folder mai vechi cu pozele facute pe camera.

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Esti sigura ca in telefon se regasesc pozele in folderul CAMERA? Daca pozele sunt facute cu alte aplicatii decat cea din fabrica a telefonului nu o sa gasesti in veci pozele in camera sau in dcim. Iti recomand sa iei de pe magazin play "es file explorer" si sa cauti in telefon pozele unde sunt, apoi le poti muta tot din telefon in alt folder in care pcul le poate vedea ex "downloads"

| Avram_Vlad_1999 a răspuns:

Stii ca ai uitat sa pui intrebarea nu? dar cred ca vrei sa aflii cum sa gasesti folderul. Ei bine, in primul rand, daca inca mai ai pozele, fie fisierul exista in continuare, fie ai o copie. Nu stiu sigur, intra in fisierele mele si da search pentru "camera" "DCIM", "Poze" sau orice altceva legat de poze.
Daca nu mai ai poze in telefon, pur si simplu le-ai sters :'( daca nu ai back-up sau daca nu le ai n calculator/lap-top sau alt device... s-au dus!