| Xd_Norbii_1996 a întrebat:

Nu mai imi porneste Samsung Galaxy S Plus am vrut sa fac un update si a esuat. nu se mai porneste nici cum crying broken heart va rog ajutati-ma e mega importanta nu vreau sa ii zic la parintii mei! crying broken heart

Răspuns Câştigător
| cristy1993 a răspuns:

Hmm ai facut update? Unde? Samsung app?
Probabil a aparut o eroare in procesul de update ma tem ca nu prea ai ce sa faci, trebuie sa il duci la un servicewinking
Cat despre parinti tai, don't woory du-te si spune-le ce ai facut nu este nimic grav, e doar o problema minora ce se rezolva.Nu ii minti

4 răspunsuri:
| Xd_Norbii_1996 explică (pentru cristy1993):

Multumesc. Raspuns castigator!

| Hector99 a răspuns:

Mda si fratele meu a avut aceeasi problema du-te la service 100% ca o sa iti mearga

| Xd_Norbii_1996 explică (pentru cristy1993):

M-am dus si l-au trimis in Bucuresti! Mersi ca mi-ai dat curaj! big grin happy

| Xd_Norbii_1996 explică (pentru cristy1993):

Ai avut dreptate. Problema a fost cu placa de bază!