| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac. Nu mai stiu parola la Apple ID si am dat recuperare parola si imi zice sa astept 6 zile, iar pe mail imi zice ca abia pe 27 noiembrie o sa primesc un sms, ce inseamna asta recuperare? nu imi da parola inapoi? ce dracu trebuie facut ca nu inteleg nimic

Răspuns Câştigător
| Staif a răspuns:

Facand analogie cu alte site-uri, ti se va permite sa iti schimbi parola. Este posibil ca sa iti trimita ei o parola temporara (nu toti fac asta), pe care va trebui sa o inlocuiesti cu parola ta.