| Marușca123 a întrebat:

Nu mi se mai aude telefonul, nici când sună, nici la muzică, nici la alarma. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Saveanu_Andrei_2000 a răspuns:

Ai doua butoane de volum foarte smechere probabil pe marginea din stanga a telefonului cu care poti sa setezi intensitatea sunetului pe care telefonul tau poate sa il scoata.

1. Daca telefonul tau a facut contact cu apa in ultima vreme. este posibil ca difuzorul, aflat probabil pe marginea de jos a telefonului tau, sa nu mai functioneze un timp pana se usca complet.

2. Daca telefonul tau a suferit unul sau mai multe socuri involuntare sau voluntare. este posibil ca difuzorul, aflat probabil pe marginea de jos a telefonului tau, sa nu mai functioneze niciodata.

3. Daca telefonul tau sufera de o boala rara numita "virusi troieni de la fortnite". este posibil ca difuzorul tau sa nu mai functioneze pana la o dezintoxicare prin metoda resetarii din fabrica a telefonului.

4. Cauta anunturi pe OLX cu telefoane ca ai dat-o-n bara rau de tot