| Delocimportant a întrebat:

Nu mi se mai incarca deloc videoclipurile online (nici pe YouTube, nici pe Instagram, nici live-urile pe Instagram). Aveti idee care ar putea fi problema? Detin un Huawei Mate 10 lite.

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Dezinstaleaza updates de you tube si vezi daca merge. Apoi o sa isi faca update. Incearca si spune daca e vreun rezultat.

| gelu1970 a răspuns:

Vezi ca ala ce isi spune NicolaeCristian e un incult si prost de rupe betonul când il atinge cu căpăul.
Nu lua in seama ce spune ca nu are habar.

| Evolution a răspuns:

Ai incercat un reset la setarile din fabrica?
Vezi ca sunt aplicatii (CCleaner) pentru a sterge memoria cache, probabil ai memoria plina sau ceva de genul.

| NicolaeCristianAnonymous a răspuns:

Salut. Daca folosesti datele 3G sau 4G evident ca o sa iti mearga greu. Daca folosesti wifi normalu de acasa ar trebui sa iti mearga bine. Incearca sa i dai reset din setarile din fabrica intri la setari si la creati o copie de rezerva si dai reset. Daca nu merge o fi problema ca telefonul tau nu suporta full hd sau hd de obicei pe unele telefoane pe 1080p sacadeaza iar pe 480p nu.

| NicolaeCristianAnonymous a răspuns (pentru NicolaeCristianAnonymous):

Am avut o problema ca ata si am rezolvat totu a fost ca telefonul nu suporta full hd (1080p) Ti numai 480p chiar daca apare ca pot da pe 1080p. Sunt reparator it si expert it al familiei am 11 ani si repar telefoane pc tablete laptopuri ale familiei neamuri etc.