| Goofy a întrebat:

Nu pot accesa *100# de pe un Iphone 4S. De ce nu pot? In loc sa imi apara meniul care apare pe orice telefon, imi trimite apel. De ce? Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| maddoximilian a răspuns:

Asigurate ca ai ultimul soft instalat pe el iOS 7 big grin sau poate sa fie o problema temporara big grin si mie mi s-a intamplat asta si am instalat noul soft si a mers dar acuma nu stiu daca va merge si la tine. tu decizi big grin poti merge la cel mai apropiat magazin Vodafone si sa intrebi.