| DuckDogger a întrebat:

Nu pot incarca fotografii pe Instagram. Nu stiu de ce. Mi-am facut recent o pagina de Insta-gram, unde postez diferite poze de pe Tumblr si de pe internet.
(www.instagram.com/_sun_or_moon/)
Spuneti-mi o sugestie, ceva. Am incercat multe chestii sa-l fac sa mearga la loc, dar nu merge. Mai am un cont de Insta-gram, iar pe acela pot posta, dar pe asta nu... Am dezinstalat aplicatia, am dezinstalat actualizarile, am trimis raport la Instagram, am incercat chiar si sa uploadez de pe calculator cu un program numit Gramblr. Pur si simplu nu merge.
Scuzati categoria, nu am stiut unde se incadreaza aceasta intrebare.
Astept sugestii, va rog.

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Incearca sa iti faci o alta pagina, probabil ca aceasta a fost blocata de catre ei.