| omulpaiangan a întrebat:

Nu se conecteaza wi-fi la Nokia lumia 520, pur si simplu incarca in continuu. Cum rezolv?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Configureaza-ti routerul personal, pune-l sa emita pe toate standardele ( a b g n ).

| omulpaiangan explică (pentru Jipa95):

Pana acum mergea. happy

| i0nu14 a răspuns:

Poate fi si problema de la wifi (problema hard propriu-zis, se rezolva la service), sau pur si simplu printr-un update la sistemul de operare, sau daca te pricepi (ca sa nu dai bani la service si sa nu fie asta problema) incearca sa rescri sistemul de operare, adica sa resoftezi telefonul.
Sper ca am fost de ajutor, mersi.