| CaNdrEaMIhaiTzA a întrebat:

Nu stie cineva sa imi dea niste detalii despre NOKIA LUMIA 625, LG OPTIMUS L9 SAU DESPRE SAMSUNG GALAXY S3 MINI......VA ROG!

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Facand un mic rezumat celor 3 :

Lumia 625 - display 4.7', 8Gb intern, camera 5mpx, procesor dual-core de 1. 2ghz, windows OS
L9 - display 4.7', 4GB intern, camera 8mpx, android OS, procesor dual core de 1ghz.
S3 mini - display 4', 8gb intern, camera 5mpx, procesor dual-core de 1ghz, android OS

Sfatul meu e sa alegi intre Lumia 625 si S3 mini si ca o parere personala ti-as sugera Lumia.

2 răspunsuri:
| CaNdrEaMIhaiTzA explică:

Mai astept raspunsuri...la cel mai folositor dau funda.