| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Nu stiti un hack pentru Triviador?

3 răspunsuri:
| Razvy12 a răspuns:

Nu exista asa ceva, in general toate jocurile care sunt online nu gasesti hack pentru ele, majoritatea chetilor de pe net legate de asta ori sunt facaturi ori te pun sa dai niste bani ca sa afli dupa ca e pacaleala.

| Raul_Raul_1989_3UW5 a răspuns:

Cine zice ca nu exista?! Exista hack absolut pentru toate jocurile online. Mai putin pentru cele gen Multiplayer. Daca ai auzit de Autoit3 + SciTE, te rezolvi. Daca nu stii folosi HTLM, atunci o sa iti fie mai greu. Te pot ajuta daca vrei. Skype : cryme_angeel2000

| CameliaTanya a răspuns (pentru Raul_Raul_1989_3UW5):

Mai folosesti programul? as avea si eu nevoie de ajutor, cum se instaleaza si cum se foloseste?