| username27 a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg dintre Cubot X16S si Huawei P9 Lite. Ati putea sa ma ajutati sa vad pe care ar trebui sa il aleg? Cu avantaje şi dezavantaje.
Funda!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GoldenBoy17 a răspuns:

Iti recomand P9

| Cosmin2k a răspuns:

P9 lite.

| bnbnbi a răspuns:

Eu am un Huawei Y6 II. Si e perfect. Iti recomand Huawei.

| Michaella004 a răspuns:

Eu am la fel Huawei p8 lite (adica nu e departe de 9) si sunt foarte mulțumită. Bateria se încarcă foarte repede si se descarca foarte încet chiar daca stau practic toata ziua. Camera e practic ca la iPhone. De cand îl am nici
de calculator nu m-ai am nevoie. Sper ca te-am ajutat. Succes.