| dolly a întrebat:

Nu stiu ce se intampla, insa de la un timp cand vorbesc la telefon apelul mi se pune on hold. Adica asa spun cei cu care vorbesc. Ca eu sunt intr-o alta convorbire. Dar eu nu fac asta.
De ce se intampla si cum as putea rezolva problema? E vorba de un Samsung A50.

1 răspuns:
| Denisa0954 a răspuns:

Probabil apeși din greseala cu obrazul sau urechea pe "punere apel in asteptare". Asa mi se intampla si mie des. Blochează telefonul cand vorbesti sau verifica din cand in cand sa nu fi apasat pe butonul ala