| Marae_Dragos_1994 a întrebat:

Nu stiu ce telefon sa imi iau intre Samsung galaxy s duos sau Samsung galaxy trend plus. Va rog sa ma ajutati, am nevoie de un telefon foarte bun si sa mearga bine. Ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Apocaliptic a răspuns:

Ca sa primesti un raspuns mai bun, mentioneaza si pana in cat sa se incadreze in pret ca poate sunt telefoane si mai bune.
Intre cele doua mentionate de tine mai bun e trend plus pentru jocuri si aplicatii(e dual-core) si se misca mai bine + ca are android 4.2, iar S duos are 4.0(nu spun ca nu poate fi actualizat) si e mai usor in ciuda faptului ca are aceleasi dimensiuni. S duos are dual sim, doar cu atata se lauda.

| XperiaSP a răspuns:

Salut, eu iti recomand Trend plus. Il are o colega, ii merge foarte bine Subway surfers(exemplu). Eu cred ca e peste S duos cu mult, plus ca este actualizat la android 4.2 din fabrica. Daca s duos are 4.0 si vrei sa il actualizezi are multe buguri, nu o sa-ti mai mearga niste chestii, deci categoric trend plus. Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru XperiaSP):

De unde știi tu că dacă îl actualizează o să-i apară buguri? Ești vreun specialist?

| ulsherx a răspuns:

Eu as zice Samsung galaxy trent plus deorece e mai bun