| IonutzzaRalucutzza33 a întrebat:

Nu stiu cum sa va intreb dar :Ce cartela este valabila in Franta pentru a putea vorbii cu cineva din Romania? Va rog frumos e URGENT! Funditaa :3

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Eu locuiesc in Franta si pot sa spun ca orice cartela e valabila pentru a vorbi in Romania!
Orice cartela, doar trebuie sa formezi prefixul inaintea numarului si poti sa vorbesti!

3 răspunsuri:
| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Pai nu e valabila nici o cartela dar ca sa suni in alta tara trebuie sa platesti mult sau sa aiabonament. sper ca te-am ajutat.

| notyourbusiness23 a răspuns:

Daa
daca ai euro pe cartela!