| CatalinBoss93 a întrebat:

Nu stiu exact in ce am umblat la setari, dar nu imi mai apare muzica, si nici pozele sau filmele pe telefon. Aici scrie ca pur si simplu nu le am, dar cand il conectez la calculator le pot vedea pe toate. Nici cand fac o captura de ecran nu poate fii salvata, si nu stiu de ce. Cine ma poate ajuta? E urgent. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MyaWayne1999 a răspuns:

De fapt ar trebui sa iti salvezi toate pozele, filmele si melodiile pe calculator si apoi cauta in setarile telefonului Revenire la setari initiale sau ceva asemanator, si apoi transfera totul inapoi de pe calculator. Funda?

| CatalinBoss93 explică (pentru MyaWayne1999):

Si cum pot reveni la setarile initiale? am catat dar nu gasesc...

1 răspuns: