| marianamay a întrebat:

Numarul care incepe cu 0799 pe ce retea este?

Răspuns Câştigător
| vardolnicusor a răspuns:

Din cate stiu eu numerele de telefon care incep cu 079 apartineau retelei zapp si reteau a fost cumparata de cosmote :)
conform intrebarii: http://www.tpu.ro/......-funda-ps/

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cosmote

| Stefan_Daniel_2001 a răspuns:

Am o cartela cu sigla Vodafone dar are pe ea numarul de inceput 0799 dar despre ce e vorba nu nr-ul asta de nu e in retea?

| Chiper_Ovidiu_1958 a răspuns:

Am primit, astazi, doua mesaje cu injurii de pe doua nr. 0799521303 si 0799521318 si as vrea sa le aflu locatia daca nu identitatea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Chiper_Ovidiu_1958):

Va dau raspuns corect, daca aveti abonament pe numar dvs la care ati primit injurii, puteti merge la o sectie de politie sa va urmareasca telefonul, si ce apeluri primiti jignitoare, politia ii gaseste cu adresa si le da si amenda si va da si dvs informatii unde ii puteti gasi pe acei oameni...dau funda

| sterea406 a răspuns:

Poti citi acici despre nr cu 0799 https://www.indygen.ro/shared/pdf/6%20%20Frauda.pdf?v=2

| Adrian_Puiu_1975 a răspuns:

Ce retea este079