| Balcosmina55 a întrebat:

O baterie externa buna pentru iphone?

3 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Uite aici o baterie compatibila cu Iphone de 20000mAh + cablu
http://bit.ly/2TMyyGF

| SalutCeFaceti a răspuns:

Ce iPhone? Si, oricum, NU exista asa ceva. Conteaza doar capacitatea bateriei, care se masoara in mAh (miliAmperi×ora). Bateriile telefoanelor se invart in jurul a 3000 mAh. Bateriile de iPhone au mereu mai putin decat bateriile de Android, in general. Daca ai iPhone 6, atunci ai 1810 mAh, daca ai iPhone 6s, atunci ai 1715 mAh, iPhone 8-1821 mAh, 8 Plus-2691 mAh, iPhone Xr-2942 mAh, iPhone X-2716 mAh, iPhone Xs-2658 mAh si Xs Max-3174 mAh. Asta doar ca sa iti faci idee. O baterie EXTERNA, se invarte in jurul a 4500 mAh, desi poti gasi baterii mult mai mari, la aceleasi preturi. O varianta excelenta ar fi bateria externa TELLUR TLL158191 (noteaza numele, ca sa stii ce sa zici in magazin), cu suma uriasa de 20 000 mAh de cam 7-8 ori mai mare decat bateria iPhone-ului tau. Sper ca te-am ajutat!

| refx a răspuns:

Https://bit.ly/2E8jn5u - asta o am eu. nu m-a lasat la greu.
https://bit.ly/2tkAxqj - si asta e buna