| philiphelahm21 a întrebat:

O factura in mod electronic se poate plati doar online? sau se poate si la un Orange shop sau PayPoint. multumesc

Răspuns Câştigător
| GaBRiElleuu a răspuns:

Nu conteaza ca este 'factura electronica', aceasta se poate platii mai peste tot, dar trebuie sa ai un cod de bare pentru ea, cum ofera unii operatori. La Orange nu stiu daca ofera. Dar oricum poti plati la Orange fara factura sau cod de bare, doar cu numele sau numarul de telefon (Asta daca esti abonat Orange).

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Factura poate fi platita prin orice modalitate de plata. Gasesti toate informatiile despre modalitatile de plata aici https://www.orange.ro/help/cum_pot_plati_factura_mea/iq/1104.
O zi buna,
Orange Helpers

| PitBul2C a răspuns:

Documenteazte laughing
AR TREBUIE SA SE POATA PLATI