| raulihno a întrebat:

O parere despre Huawei p9 lite 2017? M.ar interesa de la cei care au deja telefonul de ceva timp si sa-mi spuneti daca dupa un timp merge greu sau se blocheaza. Multumesc.

1 răspuns:
| Adelin25 a răspuns:

Salut este foarte bun telefonul aproximativ un an sau doi daca il grijesti... face poze super frumoase. Parerea mea ca este mai bun ca p10. Eu am si nu am patit sa se blocheze. Dupa 2 ani sunt sanse sa se blocheze. orice telefon face asa in afara de Iphone si cele pe Windows