| SATIR a întrebat:

Oare de ce telefonul asta e mai ieftin cu multe sute de lei decat pe alte site-uri si magazine gen: eMAG, Vodafone, etc

http://olx.ro/......46PPQ.html promoted
funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asta nu e magazin, este de pe olx si probabil persoana care le vinde le ia foarte ieftin si le da la pret mai mic sa le vanda mai repede

| notefree a răspuns:

Este olx-site specializat in anunțuri second-hand

| WLMA a răspuns:

N-are poze originale, s-ar putea să fie replică. Zice el verificare prin curier, dar nu își dă orice seama. Sau poate că e adus de afară, sau a fost folosit.