| copac12 a întrebat:

Oare este bun telefonul LG t385 b

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Da, probabil pentru pretul lui este bun! Dar cred ca de banii lui poti sa iti iei un Android! La liber, pretul lui este de 69Euro. Mai pui 15Euro si iti iei Orange Pasadena!
Avantaje:
+Android
+Procesor mai bun
+RAM mai mare
+Memorie interna mai multe (poti sa iti pui mai multe jocuri, poze, filme)
+Camera mai buna (3MP vs 2MP)
Verdict : Acest telefon merge pentru un copil, pentru primul smarphone. telefonul se blocheaza, dar la pretul lui.

| CamiiBăă a răspuns:

Un coleg are telefonul si e bun. Funda?

| 3my098 a răspuns:

Caută caracterististicile acestuia pe google și iți dai seama singur