| AlexDorinel a întrebat:

Odata la cat timp trebuie sa resetezi la setările din fabrica telefonul?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu trebuie.

| Ineys a răspuns:

Cand nu mai functioneaza cum trebuie.

| JicaContra a răspuns:

Odata in viata! cand il cumperi
sau ai un telefon de rahat, sau il folosesti de rahat (il umplii de virusi)

eu nu mi-am resetat fostul telefon nici dupa ce am constatat ca nu mai pot trimite SMS-uri si resetarea era singura solutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca ai probleme cu virusi

| StalkerSoul a răspuns:

Salut, il resetezi in general dupa ce faci multe update-uri la versiuni, de preferinta dupa un update ex :Android 9 la Android 10 sau daca observi ca ti se misca extrem de greu dupa 1 2 3 ani de folosire

| Evaluator a răspuns:

Niciodata.