| anonim_4396 a întrebat:

Ofer Fundita! Buna scuzati-mi neștiința :(
Ma puteti informa cu privire la ceasurile SmartWatch. Cele de pana in 150 lei. Cu carteluta cum merge? Poate fi acelasi numar de pe cartela situata in telefonul mobil? Merg cu date mobile si daca da merge cu aceeasi cartela cumva sa se faca copie sau trebuie alta cu alt număr sau se conectează la cartela de pe telefon. Ma puteti ajuta cu mai multe detalii ce pot face si cum.
Ce părere aveți despre aceasta : https://www.flanco.ro/smartwatch-e-boda-smart-time-300-n egru.html

Si daca sunteti draguti imi puteti recomanda un ceas pana in 150 lei va multumesc din suflet.
O zi frumoasa in continuare! :*

1 răspuns:
| SkenWell a răspuns:

Eu am un ceas cu cartela care a costat 100 deci pana in 150 de lei mare lucru nu prea face : Poti sa vorbesti la el, sa trimiti mesaje, sa asculti muzica pe difuzor, sa faci poze cu o calitate proasta, si toate astea prin bluetooth. Daca vrei un ceas la care poti sa connectezi datele mobile sunt cele de la Samsung Gear si Apple Watch mai este si LG etc... dar astea pornesc de la 500 de lei.