| AdiMihai25 a întrebat:

Ofer recompensa cine ma ajuta.
Telefon Samsung A7.
Problema cu un mesaj,, servicii google play se oprește încontinuu,,.
Am sters memoria cache, degeaba ...nu functioneaza.
Nu vreau sa dau restart din fabrica, am date care nu vreau sa le pierd,
Stiti vreo modalitate?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu ai ce sa faci daca nu ii dai reset si ii poti da reset si sa iti pastrezi datele sau poti incerca sa il stergi si sa instalezi alta versiune de pe internet.

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

*pe care...
Hmm oare ce recompensa poate da cineva pe net thinking
Da' datele alea ai încercat sa le pui pe un card sa eliberezi memorie?

| AdiMihai25 explică (pentru Catrice):

Asta ar fi ultima solutie, totuși nu vreau sa dau reset, poate exista ceva ...in momentul de față telefonul este praf, nu poti face nimic pe el.

| Catrice a răspuns (pentru AdiMihai25):

Reset nu, sa muti datele nu...atunci sati cu el așa.
Eroarea aia e fiindcă nu ai destulă memorie.

| AdiMihai25 explică (pentru Catrice):

Memorie interna este, ram este. Ce memorie.

| cfrtobias a răspuns (pentru Catrice):

O funda aici?

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Intra la setări, apoi la aplicații si șterge datele din memoria chache de la aplicațiile care au mai multa memorie ocupata. De asemenea vezi si cum stai cu permisiunile. Si nu accepta nici o permisiune decât la contacte si mesagerie.

| andreiklr a răspuns:

Aceeași problemă aveam si eu pe un telefon, google play se oprea mereu si i am sters toate update urile si n am mai avut probleme.

| AdiMihai25 explică (pentru andreiklr):

Update la ce.
Ca am sters la google play, jocuri play, servicii google play, magazin play si degeaba...