| kiciluci a întrebat:

Okay....am o problema majora.....am Iphone 4 deblocat cu gevey sim stie careva o metoda de a pune muzica pe el? Itunes nu ma lasa ca imi cere alt sim(sim-ul de franta)

Răspuns Câştigător
| tsbproduction a răspuns:

Scoti sim-ul si il conectezi din nou la itunes. Daca nu, fa-ti cont in icloud, iti pui melodiile in cloud, si de pe telefon le descarci. E un pic mai complicat, dar merita.

| kiciluci explică (pentru tsbproduction):

Pai si cu icloud conturi si toate cele imi vede dupa aia muzica si in playerul telefonului sau trebuie sa imi iau altul?

| kiciluci explică (pentru tsbproduction):

Si mai e problema ca la Itunes asta nou cere sim-ul si nu poti face nimic fara....stii cumva vreun program in afara de itunes? merci