| whatisthis19 a întrebat:

Orange e cea mai buna retea de telefonie mobila sau digi?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt pe Orange. Nu spun ca este cea mai buna retea dar sunt multumit de 14 ani.

| Frank51 a răspuns:

Pentru mine este Vodafone laughing pentru altii Orange, este subiectiv. Relativ este doar timpul.

| gabicoo a răspuns:

Depinde de zona în care stai.
La mine Digi merge extrem de slab!
Eu sunt pe Orange de 15 ani!

| antimulte a răspuns:

Depinde de zona in care te afli, dar de regula Orange sta mai bine la calitatea serviciilor si acoperire. Motiv pentru care Digi a facut un fel de parteneriat cu Vodafone ca sa mai rezolve gaurile de acoperire...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de zona. Unde-s eu pe Vodafone netul merge cu cativa kb/s, dar apelurile se aud clar. Orange atinge lejer 30Mb/s dar se aude infundat,

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Daca nu te intereseaza pretul dat pe abonament atunci cred ca Orange e cea mai buna. Dar, cu 5-4 euro la digi lunar ai tot ce iti trebuie si nu te doare capul. Eu am digi de 3 ani si s-o intamplat doar de cateva ori sa zic "mama, asta cu Orange are semnal mai bun".

| Andrei200202 a răspuns:

Orange e superioară.