| OldSkull a întrebat:

Orange nivo pareri, isi merita banii? sa-l cumpar? ce pareri aveti despre acest telefon?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La pretul pe care il are, merita sa l achizitionezi, are dual core, dar nu stiu cat de buna e firma Gigabyte in domeniul telefoniei, ca de aceasta firma e produs telefonul

| OldSkull explică (pentru anonim_4396):

Am inteles ca e produs de coolpad o firma chinezeasca

| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSkull):

Eu stiam de Gigabyte, dar oricum ca specificatii e foarte bun

| Gabby7 a răspuns:

Da, telefonul isi merita bani avand in vedere ca are android Jelly bean si un procesor dual core, un ecran de 4 inch si camera de 5mp.