| droid96 a întrebat:

Orange sau cosmote? Ce oferte au fiecare la 4/5 euro?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oringi,e cel mai bun!

| dodicuta a răspuns:

Alege reteaua in care ai cei mai multi prieteni.

| Mario1999 a răspuns:

Dintre Orange si Cosmote, eu zic clar Orange. Pentru ca in Orange e mai multa lume si sunt mai multe persoane cu care sa vorbesti. Dar te-ai gandit cumva si la varianta Vodafone?

| Denisa2105 a răspuns:

La Orange : 5 E : 2000 sms.uri si minute, 75 min si sms.uri in alte retele si la cosmote cu 5 e : 4000 minute/SMS-uri în Cosmote. 4000 minute în Romtelecom fix. 50 MB trafic de date. 100 minute/SMS-uri naţionale. totul pentru 5 euro credit lunar.

| droid96 explică (pentru Denisa2105):

Deci la 5 euro e mai avantajos cosmote-ul.
La 4 stie cineva?