| Swartzanegger a întrebat:

Orange sau Vodafone? Si de ce?

7 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Sunt la Orange de 20 de ani si nu am avut probleme in privinta abonamentului niciodata. Zone fara semnal am intalnit chiar si anul asta, dar departe de orase. In sate indepartate sau pe varfuri de deal, in paduri

| Strwberrs a răspuns:

Orange. Are super multe oferte si te poti bucura din plin de ele. Tin minte ca intr-o zi am castigat 1GB de la Orange in perioada Craciunului. Sunt super multe oportunitati la Orange. Probabil si la Vodafone, nu stiu. Am Orange de 4 ani si merita sa iti faci abonament+ca ai net superb.

| Reghqen a răspuns:

Orange are semnalul mai bun și netul merge mai binișor față de Vodafone!

| NikolasXD a răspuns:

Orange pentru ca am happy

| RaduWhovian a răspuns:

Orange! Am avut atat Orange, cat si Vodafone (o scurta perioada). In zona mea, Orange merge ireprosabil atat ca semnal, cat si ca viteza de internet. Mai pica in anumite zone (n ai csf, asta i Romania), dar ma multumeste. Cat despre perioada in care am folosit Vodafone, pot spune ca am avut mari probleme cu semnalul si nu glumesc

| Swartzanegger explică (pentru RaduWhovian):

Zona ta fiind unde? Eu sunt din zona Munteniei si din cate stiu aici sunt mai buni rosii, iar in partea Moldovei sunt mai buni cei portocalii

| RaduWhovian a răspuns (pentru Swartzanegger):

Oltenia