| dudumananamaria99 a întrebat:

Pana acum am utilizat doar smartphone-uri și ieri am primit un IPhone de ziua și vreau sa știu cum pot sa-mi descarc muzica, dar fără sa plătesc melodiile pe care vreau sa le descarc? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone e tot smartphone, doar ca are alt sistem de operare: in loc de Android are iOS.
Nu am avut pana acum telefon cu iOS dar ca si la orice telefon ar trebui sa poti transfera muzica si alte fisiere prin cablul de date.

| Rpgdei a răspuns (pentru anonim_4396):

Poți prin Bluetooth de la alt amic cu iPhone sau cu USB și descarci de pe internet ITunes